Dečaci pionirskog uzrasta rodjeni 1999g. u kvalifikacijama za kvalitetnu ligu su bez poraza posle tri utakmice.

Prva odigrana utakmica sa KK “Akademik” iz Srbobrana je išla očekivanim tokom i već posle prve četvrtine je bilo 19:11 da bi do poluvremena ta razlika porasla do 19 poena. Na kraju 116:60 za SPW.

Druga utakmica sa KK “Danubius 2”  bila je isto u znaku SPW-a za krajnjih  99:31.

Treći i najslabiji protivnik u ovoj kvalifikacionj grupi KK “So koš” iz Sombora savladan je ubedljivo sa 116:10

Mora se napomenuti da su ovo kvalifikacije i da prave utakmice tek dolaze. Cilj ovih dečaka je finalni turnir prvenstva Vojvodine pa i plasman među 12 najboljih ekipa u državi na državno prvenstvo Srbije za pionire.

Trenutna tabela i raspored takmičenja pogledajte ovde.