U drugom kolu kadetske lige Srbije ekipa  Miroslava Anđelova pobedila je na teškom gostovanju u Čačku.

Posle prve četvrtine i 19:16 za  Borac dečaci SPW-a su se konsolidovali i do poluvremena okrenuli rezultati u  svoju korist 30:34.

U drugom poluvremenu sigurnom igrom bez mnogo oscilacija SPW je  uspeo da poveća razliku na 30:41 u 24. minutu da bi u 28.  min.  imali i maksimalnih 19 razlike 31:50.

Do kraja utakmice  ekipa  iz  Čačka uspela je da smanji na 5 razlike i to 2 minuta do kraja, međutim nisu imali snage za da ugroze trijumf SPW-a.

Najbolji igrač u KK “Sports World” je Aleksa Čabrilo, a statstiku sa utakice možete pogledati ovde.

Sve čestitke domaćinu KK “Borac Mozzart sport”  na Borbenosti i gostoprimstvu, ali na kraju ekipa KK “Sports World” zasluženo odnosi dva boda iz Čačka.