Nibak – Sports World 73:76    (13:23; 20:14; 15:21; 25:18)

MVP igrač utakmice: Desnica Stefan   Sports World.

Nibak: Surlic 9, Simovic 12, Tomic, Stepanovic 4, Spasov 8, Dzunic, Nedeljkovic, Petkovic 11, Stankovic 15, Mickovic 2, Marjanovic 9, Lilic.

Sports World: Eremija, Zaric 2, Grcic, Miljanic 9, Kecman, Tesin, Stojanovic, Cabrilo 8, Vujovic 8, Desnica 24, Stefanovic 18, Gajic 7.

U jedanaestom kolu KLS-a kosarkasi ОКК Nibak-а izgubili su od  ekipe Sports World-a rezultatom 73-76 (13:23, 20:14,15:21,25:18).

Pocetak utakmice je pripao gostima koji su vec u prvoj cetvrtini imali dvocifrenu prednost.Kosarkasi Nibaka bolje otvaraju drugu cetvrtinu i na poluvrema odlaze sa minusom od dva poena razlike. U nastavku utakmice gosti strpljivim napadom i dobrom odbranom dolaze do osetnije prednosti. U poslednjoj cetvrtini kosarkasi Sprts Worlda se ne snalaze na Nibakovu zonsku odbranu i utakmicu cine zanimljivom. U neizvesnoj zavrsnici bolje su se snasli gosti i zasluzeno pobedili u Nisu.

Izjava trenera KK Nibak: Nenad Disić
Cestitao bih igracima Sports World-a na pobedi. Mi nismo uspeli da iskontrolisemo skok,protivnik je imao trinaest skoka vise od nas. U samoj zavrsnici nismo uspeli da realizujemo slobodna bacanja,jednostavno nismo se snasli u neizvesnoj zavrsnici.

MVP igrač KK Nibak: Lazar Petković:
Borili smo se do samog kraja i uspeli da udjemo u neizvesnu zavrsnicu. Na kraju su imali vise srece od nas i zasluzeno pobedili.

Izjava trenera KK Sports World: Miroslav Aađelov
Prvo bih cestitao mojim momcima na dobijenoj utakmici a i domacinu na fer, korektnoj i dobroj igri. Odigrali smo jednu dobru utakmicu i u drugom poluvremenu smo doveli do toga da izgubimo utakmicu zbog nesnalazenja na zonsku odbranu. Zelim domacinu srece u nastavku takmicenja a mojim momcima sve pohvale.

MVP igrač KK Sports World: Stefan Desnica
Veoma vazna pobeda za nas posle ove pauze,dobro smo odigrali utakmicu bilo je neizvesno na kraju penal zavrsnica ali bili smo sigurniji. Cestitao bih kosarkasima Nibaka na fer i korektnoj igri.