Pobeda u kadeta u kvalifikacijaja nad ekipom Mega Leksa

Urednik 25. септембра 2015. 0

Kadetska ekipa na kvalifikacionom turniru pobedila je odličnu ekipu Mega Leksa sa 75:72 i tako zakoračili ka Kadetskoj ligi Srbije

Puleni Dimitrija Živkovića odigrali su odičnu utakmicu punu neizvesnosti i preokreta. Od prvog minuta su ušli dosta bojažljivo i sa puno respekta prema protivniku, a sa tim je došao i rezltatski minus od desetak poena. Međutim do poluvremena uspevaju da se konsoliduju i odigraju odlučnije i odu na odmor sa minus 3. Treću četvrtinu SPW otvara sjajno i preokreće rezultat u 35 minutu na plus 5 da bi se sjajna ekipa Mege, potom,  vratila  u rezutatsku klackalcu. Od tog trenutka pa do samog kraja  igra se koš za koš i niko ne uspeva da se značajnije odlepi. Na kraju sa više energije i prisebnosti na čelu sa Markom Kovačevićem(37 poena) i Aleksom Stojanovićem(22 poena) SPW dolazi do veoma važne pobede.

Sve čestitke svim momcima i treneru Dimitriju na sjajnoj utakmici.

Sutra od 16h SPW igra sa odličnom ekipom Vovodine.