Kadeti 2002 ponovo u kadetskoj ligi Srbije

Urednik 7. октобра 2018. 0

Po šesti put uzastopno naša kadetska ekipa ekipa uspela je da prebrodi kvalifikacije i postane učesnik kadetske lige Srbije koju sačinjavaju 12 najboljih  klubova iz cele Srbije. Ogroman uspeh ostvaren je ovim plasmanom. Nije bilo lako! Kadeti su sa uspehom započeli kvalifikacije. U prvom kolu bili su bolji od KK Star. Bolju i konstantniju igru krunisali su pobedom od 82-61. U drugom kolu protiv KK Vojvodina, dobro prvo poluvreme i prednost od 12 poena. U nastavku utakmice mnogo čvršća i grublja odbrana KK Vojvodine koja mnogu puta nije sankcionisana od strane sudija, pad u igri naših igrača i na kraju poraz od 6 poena, 62-68. Ipak u trećem kolu, u prvoj utakmici dana,  KK Star-KK  Vojvodina (Vojvodini bila potrbna pobeda da bi se plasirali u kadetsku ligu), zamor, nedostatak snage i koncentracije igrača Vojvodine (prouzrokovan igrom iz prethodnog dana)  doveo je do ubedljivog poraza i  zbog boljeg koš količnika plasman kadetske ekipe KK Sport’s World u jedinstvenu kadetsku ligu Srbije. Utakmica KK Sport’s World- KK Mega Bemax igrana je bez rezultatskog značaja jer su obe ekipe ostvarile plasman u kadetsku ligu.

Bravo momci i mnogo uspeha u nastavku sezone!!!