Ekipa Dragana Pantića nije uspela na završnom turniru Vojvodine da se plasira u finale izgubivši od KK “NS Stars”-a 53:46.

Uz lošu i neorganizovanu igru ekipaKK  “Sports World”-a je dozvolila protivniku da posle prve četvrtine stekne prednost od 9 poena (17:8),a da  na poluvreme ode sa plus 13 (33:20)poena prednosti.

Nastavak utakmice nije doneo nista novo. Puno gresaka na obe strane, malo jača odbrana KK” Sports World”-a ali bez ideja i dobrih rešenja u napadu što je rezutiralo sa 6:5 za protivnika u trećoj četvrtini, da bi tek u četvrtoj zaigrali bolje i rezultatom 21:14 samo ublažili poraz.

Ipak mora se čestitati momcima i treneru i na ulasku u polufinale znajući da je dobar deo ekipe mlađi godinu dana , a zna se da u tom uzrastu to puno znači.